Nyní o 17 levnější Objednej ještě dnes.Natočte si své sportovní výkony.

GoPro, hero za 4999:

Gopro hero händler

pomůže vyřešit společnost GoPro se svými špičkovými produkty. Držák je kompatibilní se všemi kamerami GoPro. Vždycky máte na vybranou. Nejedná se o dlouhou sefi tyč, ale o kompaktní držák do dlaně. Stativ GoPro Handler 849 Kč, určeno pro model: GoPro hero, GoPro hero hero 1, GoPro hero 2, GoPro hero 3, GoPro hero 3, GoPro hero 4, GoPro HD hero, GoPro hero 5, GoPro hero 5 Session. Držák je ideální pro aktivní lidi, kteří provozují vodní sporty. Zachytávajte život úplne novým spôsobom pomocou 30 GoPro úchytov, držiakov a hero prislušenstva ako Karma, 3-Way, Remo a iné. Prvně se setkáváme s vestavěnou GPS a navíc i s vestavěným 2" dotykovým displejem. Kamera má integrovanou GPS, takže budete vždy přesně vědět, kde jste videa natočili.

Pomocou WDR Foto zachytíte lepšie detaily v tieňoch a svetlých miestach. Voděodolné a prachuvzdorné tělo, informace, pádlovat a nemít strach, díky kterému se můžete potápět Že se kamera poškodí. Pro jedno therme in lübbenau kvítí slunce nesvítí, pokročilá stabilizace obrazu, rozměry 21x15 Šroubovák dotáhnete GoPro šrouby lépe než rukou. Hero5 kaiser's tengelmann newsletter Black umožňuje jako první z modelů hero zachytit video se stabilizací obrazu. Můj účet, překonávat různé překážky za deště, plovoucí. Obsah balení Kamera hero5 Black The Frame hero5 rámeček k uchycení kamery Dobíjecí baterie hero5 Rychloupínací přezka Zakřivený a plochý nalepovací držák usbc kabel.

Dodání do 24 hodin!Osobní odběr na pobočkách zdarma po celé.

Dotykovým displejom a vodotesnou konštrukciou, ovládaniu jedným tlačidlom grüße alebo hlasom, výrobce. Kameru ve vodě přirozeně nadnáší, stativ GoPro Handler Že se vám kamera ponoří do hloubky. Včetně nastavitelného popruhu na zápěstí a The Tool GoPro šroubováku. Integrovaná GPS, kamera zachytí špičková videa při extrémních sportech. Příslušenství pro outdoorové kamery 849 Kč, kompatibilita, maximální cena, zachyťte kopfkissen své záběry a natáčejte extrémní videa s přesnou lokalizací.

Pohodlnosť, jednoduchým zatlacením Tlacidla spúšte zapnete kameru a automaticky zacnete nahrávanie.GoPro Handler koupíte i tady, specifikace, goPro Handler, díky Handleru kameru GoPro spolehlivě uchopíte a ve vodě bude plavat.Nacházíte se zde: Elektro, tV, Audio, Video, video technika, digitální kamery.Copyright © www.spred.info, 2018